logó  Stavbaplotov.sk

  BetonX betónové ploty

Gemer Plot s.r.o.

Školská 11 Tornal'a 982 01 Slovensko
0917614644
info@betonx.sk


BetonX betónový plot

Prečo vyberá čoraz viac ľudí betónový plot Beton X?

I. Lebo vie všetko, čo by plot mal vedieť!

- Otvorené a uzavreté systémy – podľa požiadavkykerítés, kerítések, betonkerítés, betonkerítések

Pri plote je väčšinou dôležitá farba aj štýl, preto vyrábame typy s hladkým a natierateľným povrchom, otvorené aj uzavreté systémy, ktorými sa dajú uspokojiť aj požiadavky jedinečných vkusov. Otvorené a uzavreté diely sa dajú kombinovať v mnohých variáciách. Tým môžeme prispôsobiť budúci plot prostrediu. Nemali by vidieť dnu susedia alebo okoloidúci? Strážny pes by mal vidieť von? Dom a jeho okolie by mali byť dobre viditeľné? Dá sa nájsť riešenie na všetky variácie použitím otvorených a uzavretých dielov.


- Veľký výber


Konečný plot je zvyčajne hotový neskôr, ako dom a ostatné stavby, preto je dôležitý široký sortiment, aby sme dokázali rýchlo zložiť plot, ktorý sa tam bude hodiť. Výber je ešte rozšíriteľný , lebo sa produkty dajú ľubovoľne farbiť a prispôsobiť tak okoliu. Ponúkame skupinu produktov, ktoré majú široké spektrum možností využitia s vyše 30 vzormi s možnosťou variácií, z ktorých sa dá takmer všade postaviť oplotenie. V ponuke máme napríklad dvojitý betónový diel, ktorý opticky pôsobí ako oplotenie z drevených latiek. Okrem dielov ponúkame aj široký výber plotových stĺpov. Okrem normálneho plotového stĺpu si môžete zvoliť aj plotový stĺp guľový, tehlový a so skalným vzorom a tiež rohový stĺp.

kerítés, kerítések, betonkerítés, betonkerítések

- Výška je ľubovoľne variabilná a je možné ho všade stavať


kerítés, kerítések, betonkerítés, betonkerítések

Výber výšky plotu je určená predovšetkým funkciou ktorú musí plot spĺňať. Či potrebujete predný uličný plot, vysoký oddelovací bočný plot, alebo okrasné oplotenie okolo chráneného priestranstva, to všetko vyžaduje iné výšky a vzhľad. Naše produkty sú konštruované tak, že sa žiadaná výska dá dosiahnuť od 0,5 metrov až do 3 metrov - podľa typu v 25 až 50 centimetrových postupnostiach. Najčastejšie dopyty v mierach sú v 1,4 – 1,5 alebo 1,75 - 2 metrových intervaloch. Určenie výšky plotu závisí aj od pôdnych pomerov V prípade veľkých výškových rozdielov je potrebná aplikácia dlhších betónových stĺpov. Je vhodné sa obrátiť na odborného poradcu.


- Plot je rýchlo postavený.


Stavba oplotenia z betónových plotov BetonX je mimoriadne rýchla. Pomocou našich staviteľov plotov je oplotenie rodinného domu hotové za 1-2 dni. Tajomstvo rýchleho stavania oplotenia spočíva v plotových stĺpoch vyrobených s ramenom. Ich výrobná technológia je síce zložitejšia, ale ich praktickosť značne pomáha aj pri svojpomocnej stavbe oplotenia.

kerítés, kerítések, betonkerítés, betonkerítések

- Je silný, vydrží desaťročia. Dodávame so zárukou!


kerítés, kerítések, betonkerítés, betonkerítések

Pre väčšiu pevnosť, mrazuvzdornosť - v tom spočíva dlhšia životnosť- používame kvalitný (42,5)cement a prídavné látky na zlepšenie štruktúry. V produktoch zúročíme naše dlhoročné skúsenosti, a tak na ne môžeme poskytnúť pohodlne záruku. Značka pevnosti betónu je C-25/30. Betón zhusťujeme špeciálnou technológiou trasenia.

K tomu všetkému sa pripája výhodná cena, vytvorili sme výborný pomer ceny a hodnoty.


- Možnosť kombinovania s bránami


Medzi našimi produktmi nájdete štýlové drevené brány, ktoré harmonizujú s betónovým oplotením a módne brány v kovanom štýle. Podobne ako pri betónových oploteniach, ponúkame dlhodobé riešenie na brány. Exkluzívne brány vyrobené z mimoriadne kvalitného borovicového dreva sa dajú objednať v ľubovoľných rozmeroch. Všetky drevené výrobky dodávame v impregnovanom vypracovaní. Brány v kovanom štýle sú zdobené atraktívnymi vzormi a dodávame ošetrené čiernou základnou farbou.

kerítés, kerítések, betonkerítés, betonkerítések

II. V prípade, že sa rozhodnete pre plot BetonX, žiadajte pomoc našich poradcov.

- Plánovanie


Čo predchádza objednávaniu plotu?

Poznanie presného miesta oplotenia, miery, pôdne pomery, relief, okolie, nehnuteľnosti, vchod, brány. Výber typu, ktorý sa najviac hodí a spĺňa požiadavky (výška, otvorené –uzavreté variácie, poradie vzorov. (Je vhodné to konzultovať s odborným poradcom )

- Stavanie


Oplotenie sa robí natrvalo, preto pri jeho stavaní je vhodné postupovať s najvyššou odbornou znalosťou. Požiadajte našich staviteľov, sme Vám k dispozícii v Maďarsku, na Slovensku aj v Rakúsku. Ako každá odborná práca, aj stavanie betónového oplotenia má svoje odborné postupy, ktoré so zákazníkmi vždy zdieľame.

Dôležité: poskytneme odborné rady aj pri výrobe.

- Bočné a priemyselné oplotenia


Na oplotenie bočných, zadných alebo priemyselných priestranstiev ponúkame jedinečné riešenia. Pri plánovaní priemyselných betónových oplotení sme vytvorili typy ideálne v mierach aj vzhľadom. Panely sa vyrábajú v dlhších rozmeroch, zovňajšok ladí s ich typom. Je to úsporné riešenie na ohradenie veľkých plôch aj s výškou 3 metrov. (Vyžiadajte špeciálny rozpočet našich odborných poradcov)

NAŠA FIRMA DLHOROČNE ROZVÍJA SYSTÉMY BETÓNOVÝCH OPLOTENÍ. SPOMEDZI SYSTÉMOV OPLOTENÍ SA Z BETÓNOVÝCH OPLOTENÍ BETONX DAJÚ VYTVORI´T NAJROZNEJŠIE OPLOTENIA. TENTO PLOT SA TAK STAL UNIVERZÁLNYM PLOTOVÝM SYSTÉMOM.