logó  Stavbaplotov.sk

  BetonX betónové ploty

Gemer Plot s.r.o.

Školská 11 Tornal'a 982 01 Slovensko
0917614644
info@betonx.sk


Produkty

otvorene-betonove-ploty uzatvorene-betonove-ploty Obojstanné betónové ploty kované brány Drevené brány

Produkty

Betónové ploty BetonX vo vlastnej výrobe, sú dostupné v širokom a stále doplňanom výbere. Ak Vám záleží na kvalite a prijateľnej cene, ste na najlepšom mieste. Máme vo výrobe a stavbe betonových plotov viac ako desaťročné skúsenosti. Naše ploty dovezieme a staviame na ľubovoľnom mieste po celom Slovensku.

Otvorené betonové ploty BetonX.

Tento typ plotu na frontové uličné oplotenie, kde je najdôležitejšia estetika. Naše otvorené betonove ploty skrášlia Váš domov, sú na desaťročia, vyžadujú menej údržby ako iné typy plotov. Výborná voľba na oplotenie okolo budov škôl, materských škôl a miestnych samospráv.

Uzavreté betonové ploty BetonX.

Uzatvorené typy plotov odporúčame na bočné ploty a a priemyselné oplotenie. Skrášlia Váš dvor, sú vo výhodných cenových reláciách , montáž je rýchla, vďaka prefabrikátnym dielom, hoci aj vo výške 3 metrov. Pre trvácnosť a výhodnú cenu sa hodia aj na stavbu priemyselného oplotenia, nie je potrebná príprava základov. Uzavreté betónové oplotenie Beton X s 3metrovou výškou v kombinácii s nato pletivom ochráni Váš podnik desaťročia.

Kované brány

V uplynulých rokoch žiadali mnohí elegantnú kovanú bránu ku svojmu plotu, okrem svojich plotov teda ponúkame aj kované brány. Dostanete tak všetko na jednom mieste, priamo od výrobcu. Naši odborníci ku plotu postavia aj kovanú bránu, akú si vyberiete, nemusíte hľadať ďalšieho odborníka. Usporíte tak čas aj peniaze, platíte len raz za dovoz a naši odborníci s viacročnými skúsenosťami namontujú vybranú bránu rýchlo a odborne.

Drevené brány

Pri kovaných bránach dodávame aj drevené brány pre zákazníkov, ktorí obľubujú prírodné materiály. Naši odborníci ju namontujú pri stavbe plotu, je to ekonomické a pohodlné riešenie.